Diyetisyen Kübra ÖZDEMİR - Sağlıklı Beslenme & Diyet Merkezi

Amacım topluma sağlıklı beslenme bilincini oluşturarak yeterli ve dengeli beslenmemizi sağlayıp beslenme alışkanlıklarımız düzenleyerek, kaliteli beslenmeyi hem yaşam tarzı haline getirmek hem de sağlıklı bir yaşam sunmaktır.

Merhabalar. Ben Kübra Özdemir.

2015 yılında Atatürk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Meslek hayatıma kurumsal olarak ilk kez 2015 yılında Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesinde Poliklinik Diyetisyeni olarak görev yaptım.2016 yılınca Arıcan Sporium ile anlaştım ve 2 yıl boyunca bu merkezde hizmet verdim. Ardından 2018 yılında her geçen gün hızla artan danışan sayısına daha kaliteli hizmet vermek adına Diyetisyen Kübra Özdemir Beslenme Diyet Merkezini kurdum ve burada danışanlarına hizmet vermeye devam etmekteyim.

 

Amacım topluma sağlıklı beslenme bilincini oluşturarak yeterli ve dengeli beslenmemizi sağlayıp beslenme alışkanlıklarımız düzenleyerek, kaliteli beslenmeyi hem yaşam tarzı haline getirmek hem de sağlıklı bir yaşam sunmaktır Eğitim hayatı boyunca birçok kurs ve seminerlere katıldım Mesleğini hep bir adım daha ileriye taşımak ve daha çok gelişmek için birçok kurs ve seminerlere katılmaya devam etmekteyim.


Diyetisyen Kübra Özdemir Beslenme & Diyet Uzmanı Osmaniye Copyright © 2024
Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin !
İletişim Bilgileri
Raufbey Mh. 9547 Sk. Dünya İş Merkezi Kat:1 Daire: 3 - Merkez / OSMANİYE
0505 168 90 00
info@diyetisyenkubraozdemir.com
Web Tasarım ORAMEDYA